O mnie

Architekt projektant wnętrz - Beata Krzyszkowska
Twoja osobowość znajduje odzwierciedlenie we wnętrzach Twojego mieszkania lub miejsca pracy. Poznając Ciebie, mogę zaprojektować Twoją przestrzeń.

Wykorzystuję moje doświadczenie i wiedzę w zakresie projektowania wnętrz, aby stworzyć przestrzenie, które są zarówno funkcjonalne, jak i piękne. Każdy najmniejszy szczegół jest starannie dobierany w mojej codziennej pracy, aby zapewnić, że Twoja przestrzeń odzwierciedla Twoją osobowość.

Każdy aspekt starannie zaprojektowanego wnętrza będzie dostosowany do Twoich potrzeb pod względem ergonomii i estetyki. Współpracując ze mną, możesz mieć pewność, że projekt spełni Twoje wymagania funkcjonalne i estetyczne.

Jak pracuję?

Możesz już mieć dobry pomysł na to, czego chcesz lub na to, z czym potrzebujesz pomocy w ustaleniu, czy Twoje podejście było właściwe, gdy wybierasz dekoratora wnętrz. Moim zadaniem jest przełożenie Twoich marzeń na projekt, a następnie przekształcenie ich w realne środowisko.

Mając płynny przebieg od koncepcji przez projekt do budowy, cały projekt wymaga spójnego dialogu. Chcę poznać nie tylko Twoje preferencje i gusta, ale także styl pracy i nawyki komunikacyjne. Dzięki tym informacjom mogę w odpowiednim czasie przygotować to, co będzie Ci się podobać i przede wszystkim zminimalizować Twój udział w całym procesie projektowania i realizacji.

Poprzez dokładny wywiad, tworzę indywidualną koncepcję projektową, która odpowiada Twoim potrzebom. Zdaję sobie sprawę, że chcesz przebywać w przyjemnym otoczeniu, dlatego dowiaduję się o Tobie więcej, aby lepiej uchwycić Twoje upodobania i cele. Tworzę ergonomiczny projekt dostosowany do Twoich potrzeb, abyś mógł wygodnie i bezpiecznie poruszać się w swoim otoczeniu.